Gemeenteraad

v.l.n.r.: Frank Schillewaert, Ann Devriendt, Gilbert Deruwe, Katrien De Maré, Jurgen Dehaemers, Bart Haesaert, Valerie Roelens, Arnold Naessens, Filip Van de Voorde, Dominiek Sneppe, burgemeester Annick Vermeulen, Wino Debruyne, Martine Rabaey, secretaris Sabine Vermeire, Aäron Demeyere, Ann Allemeersch, Gunter Boffel, Brigitte Himpens, Laurence Lambert, Etienne Feys, Patrick Arnou, Jef Bogaert, Noël Baesens, Martine De Meester, Gudrun Vanhove, Geert Verhegge, Pedro Matthys, Peter Haesaert (niet op de foto: Tom Maes).

 

De gemeenteraad is openbaar en vindt telkens op donderdag plaats in de raadzaal van het gemeentehuis om 19.30 u.
De agenda kan je een week voor elke zitting hieronder raadplegen.
 

Gemeenteraad: zittingen 2017
 - 26 januari (notulen)  - 1 juni (agenda) 26 oktober
 - 23 februari (notulen)  - 29 juni (agenda) - 23 november
 - 23 maart (notulen)  - 24 augustus 21 december
 - 27 april (notulen)  - 28 september  

 

Gemeenteraad: zittingen 2016
 - 28 januari (notulen)  - 2 juni (notulen) 27 oktober (notulen)
 - 25 februari (notulen)  - 23 juni (notulen) - 24 november (notulen)
 - 24 maart (notulen)  - 25 augustus (notulen) 22 december (notulen)
 - 28 april (notulen)  - 22 september (notulen)  

 

Gemeenteraad: zittingen 2015
 - 29 januari (notulen)  - 4 juni (notulen)  - 22 oktober (notulen)
 - 26 februari (notulen)  - 25 juni (notulen)  - 26 november (notulen)
 - 26 maart (notulen)  - 27 augustus (notulen)  - 17 december (notulen)
 - 23 april (notulen)  - 24 september (notulen)  

 

Raadsleden        
Etienne Feys Acaciastraat 20, 8210 Veldegem 050/27.95.63 etienne.feys@zedelgem.be NVA
Gilbert Deruwe Brugsestraat 169, 8210 Zedelgem 050/20.12.79 - 0478/57.68.64 gilbert.deruwe@zedelgem.be CD&V- Nieuw
Frank Schillewaert Pierlapont 66, 8210 Zedelgem 050/20.88.08 - 0477/42.40.34 frank.schillewaert@zedelgem.be CD&V-Nieuw
Brigitte Himpens Groenestraat 4/0202, 8210 Zedelgem 0478/46.15.34 brigitte.himpens@zedelgem.be CD&V-Nieuw
Gunter Boffel* Koning Albertstraat 184, 8210 Veldegem 050/24.17.75 - 0477/32.20.35 gunter.boffel@zedelgem.be SP.A
Filip Van de Voorde 't Veld 10, 8211 Aartrijke 050/24.11.14 - 0478/34.93.33 filip.van.de.voorde@zedelgem.be CD&V-Nieuw
Katrien Walcarius-De Maré Hollebekestraat 8, 8210 Zedelgem 050/78.23.55 katrien.demare@zedelgem.be CD&V-Nieuw
Tom Maes Koning Albertstraat 10, 8210 Veldegem 0497/40.99.05 tom.maes@zedelgem.be CD&V-Nieuw
Martine De Meester* 't Veld 42, 8211 Aartrijke 0498/72.11.96 martine.demeester@zedelgem.be Groen!
Dominiek Sneppe Torhoutsesteenweg 115, 8210 Zedelgem 050/82.52.29 - 0496/08.29.34 dominiek.sneppe@zedelgem.be Vlaams Belang
Martine Rabaey Brugse Heirweg 187, 8211 Aartrijke 050/20.94.31 - 0474/69.48.93 martine.rabaey@zedelgem.be CD&V-Nieuw
Pedro Matthys* Zeedijkweg 16, 8210 Loppem 050/84.18.84 pedro.matthys@zedelgem.be CD&V-Nieuw
Jef Bogaert Koning Albertstraat 125, 8210 Veldegem 050/27.75.88 - 0496/10.51.74 jef.bogaert@zedelgem.be NVA
Laurence Lambert* Diksmuidse Heirweg 12, 8210 Zedelgem   laurence.lambert@zedelgem.be NVA
Valerie Roelens Hoge Rokersstraat 30A, 8211 Aartrijke 0479/90.00.46 valerie.roelens@zedelgem.be CD&V-Nieuw
Wino Debruyne Stroelputstraat 41, 8210 Veldegem 0498/67.80.58 wino.debruyne@zedelgem.be CD&V-Nieuw
Ann Allemeersch Buskinslaan 2, 8210 Loppem 050/82.54.43 ann.allemeersch@zedelgem.be NVA
Aäron Demeyere Spoorwegstraat 20A, 8210 Veldegem 0494/89.56.72 aaron.demeyere@zedelgem.be NVA
Bart Haesaert Snellegemsestraat 2/0207, 8210 Zedelgem   bart.haesaert@zedelgem.be CD&V-Nieuw
Gudrun Vanhove Koningin Astridstraat 54, 8210 Veldegem 0497/58.79.38 gudrun.vanhove@zedelgem.be SP.A

(*) fractieleiders

De gegevens van schepenen en OCMW-voorzitter vind je hier.

 

 

Gerelateerd(e) document(en): 

Thema: